Homepage   Psychoterapie Psychologické hodnocení Koučování a EAP   

Psychoterapie

Kontakt >>

Když mě poprvé kontaktujete, jsem si vědom, že Vás nejspíše něco bolí a že hledáte pomoc. Můžete mít bolavé myšlenky nebo vzpomínky, bolavé emoce nebo zvyky, bolavý vztah, bolavý způsob rozhodování, bolavé chování, bolavý sebeobraz, bolavý způsob života. Některé bolesti mají jméno: deprese, úzkost, fóbie, panika, porucha pozornosti, stres, problém adaptace, post-traumatická porucha, porucha příjmu potravy atd. Jiné nejsou tak lehce pojmenovatelné, jsou však stejně bolavé. Takové jsou problémy ve vztahu, konflikt, vztek, pocit prázdnoty, nízké sebevědomí, ztráta blízkého člověka a pocit chybějící smysluplnosti.

Mou prací je pomáhat Vám takové bolesti snížit. Ne vždy to jde rychle. Ale většinou to jde. A já se snažím, aby to bylo rychle.

Abychom takovou bolest snížili, musíme ji nejdřív pochopit a pak najít způsob, jak ji nahradit něčím méně bolavým, příjemnějším a více uspokojujícím. V tom, v kostce, spočívá psychoterapie.

Jak pokračovat: vy mě kontaktujete a domluvíme si schůzku. Můžete se ptát na další informace. Vy mi řeknete, co Vás trápí a já nabídnu plán, který spolu probereme. Podle druhu problému Vám nabídnu dynamickou terapii, rodinnou terapii, kognitivně- behaviorální terapii, relaxaci nebo psychiatrickou medikaci od psychiatra.
Klíčem úspěchu jsou pravidelné schůzky jednou nebo i dvakrát týdně.

Cena za hodinu: 1400 Kč

bod

Kontakt
Pokud chcete vědět víc, nebo pokud byste si chtěli domluvit schůzku, můžete mi buď zavolat kdykoliv
na +420 724 240 160,
nebo mě také můžete kontaktovat pomocí emailového formuláře a odpověď dostanete velmi brzy.

Vaše jméno:
E-mail:
Vaše zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát dva?

 

 
© 2008  Accelerando Praha . All Rights Reserved.